czwartek, 20 kwietnia 2017

Odżywczy olejek arganowy do paznokci - Laura Conti


Witaminizowana, odżywcza oliwka do paznokci na bazie olejku arganowego. Do głębokiej pielęgnacji paznokci suchych, łamliwych i rozdwajających się. Stymuluje wzrost płytki paznokcia. Zmiękcza skórki. Nadaje paznokciom i skórkom zadbany wygląd. Użyty na kolorową, nie wyschniętą jeszcze emalię przyspiesza jej wysychanie. Polecany szczególnie do suchych i pękających paznokci u stop. 

Nakładać codziennie na paznokcie (zarówno na lakierowane jak i bez emalii) i skórki, następnie masować, aby ułatwić wchłanianie i stymulowanie wzrostu paznokci. Nakładać na paznokcie czyste i suche. Można stosować również Jako wysuszasz: nakładać na prawie wyschniętą emalię, aby uniknąć smug.  


Odżywka ma przyjemny zapach, jest bardzo wydajna i z łatwością nakłada się na paznokcie. Dzięki niej płytka jest gładka, mocna i odżywiona. Pędzelek jest bardzo wygodny w użyciu i nie robi smug. Stosuję ją na co dzień i sprawdza się idealnie! Z łatwością zastąpi bezbarwny lakier i nada piękny połysk płytce. Niestety długo schnie... również jako top coat. Jednak warto odczekać kilka godzin do pełnego wyschnięcia bo w zamian otrzymamy bardzo wysoki połysk. 

1 komentarz:

  1. Przydałaby mi się jakaś dobra odżywka, bo ostatnio hybrydy trochę zmęczyły moje paznokcie ;)

    OdpowiedzUsuń